Dzisiaj jest czwartek, 29 stycznia 2015r.
Znajdujesz sie w:     Home Młodzicy
Młodzicy


Komunikat IV etapu rozgrywek młoddzików o miejsca 1-4 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 26 stycznia 2015 20:32

W dziale "Do ściągnięcia" można ponrać komunikat rozgrywek młodzików o miejsca 1-4 w sezonie 2014/2015.

 
Komunikat rozgrywek III etapu młodzików w sezonie 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 08 grudnia 2014 21:04

W dziale "Do ściągnięcia" można pobrać komunikat III etapu rozgrywek młodzików.

 
Komunikat rozgrywek II etapu młodzików PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 05 listopada 2014 13:22

W dziale "Do ściągnięcia" można pobrać komunikat rozgrywek II etapu młodzików.

 
II etap młodzików PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 30 października 2014 21:19

W związku z licznymi prośbami Klubów o nierozgrywanie turnieju młodzików w dniu 8 listopada, Wydział Rozgrywek przychylił się do wiosku i wyznaczył rozpoczęcie II etapu rozgrywek młodzików na 15 listopada.

 

 
Złoto chłopców w TNO PDF Drukuj Email
Wpisany przez siatka.org   
poniedziałek, 21 lipca 2014 19:31

Młodzi siatkarze z województwa śląskiego okazali się być najlepszą drużyną podczas Turnieju Nadziei Olimpijskich rozgrywanego w Spale. W finale odprawili zespół z Małopolski, wygrywając 2:1. Śląskie triumfowało także w rankingu województw.

Tytułu mistrzowskiego z zeszłego roku bronili siatkarze z województwa łódzkiego. Jak przyznał szkoleniowiec najlepszej ekipy w zeszłorocznym turnieju, tegoroczna drużyna jest zupełne inna, a głównym problemem był przede wszystkim brak czasu na przygotowanie. - Do Turnieju Nadziei Olimpijskich przystąpiliśmy praktycznie z marszu - ocenił Rafał Stawiński.

Jak widać, okazało się to być dla jego podopiecznych sporym problemem, bowiem nie zdołali obronić tytułu, przegrywając w półfinale z późniejszymi triumfatorami, ekipą ze Śląska. Co ciekawe, Ślązacy rozpoczęli turniej od porażki, po zaciętym meczu z drużyną Mazowsza (przegrane do 22 i 23). Ostatecznie jednak w finale to ekipa ze Śląska była górą, pokonując zespół z Małopolski.

W rankingu województw, w którym brane pod uwagę są nie tylko klasyfikacja końcowa, ale także wzrost zawodników, wyskok dosiężny, liczba klubów oraz powołania na kampy, także najlepsza okazała się być drużyna ze Śląska.
Dziękuję Wam za wspaniałą walkę, za serce i hart ducha. Na boiskach COS w Spale zaprezentowaliście cechy godne wybitnych sportowców. Dziękuję trenerom, rodzicom młodych sportowców, sędziom i tym wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów - mówił w czasie ceremonii zamknięcia Turnieju Nadziei Olimpijskich chłopców wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Witold Roman.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 7