Dzisiaj jest sobota, 28 lutego 2015r.
Znajdujesz sie w:     Home Minisiatkówka
Minisiatkówka


Wykaz zgłoszonych drużyn do rozgrywek minisiatkówki dwójek i trójek dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
niedziela, 28 grudnia 2014 12:14

Zgłoszenia minisiatkówka 2015. Dwójki dziewcząt.

KPKS Halemba-5x , SMUKS Orzesze-1x, LKPS Borowno-2x, UKS"Trójka"Mikołów-4x,

Millenium Porąbka-1x, Sikret G-ce-2x, MOSiR Łaziska-5x, SP 6 Jastrzębie-2x,

UKS Żródełko-1x, UKS Basket Siem.Śl-5x, BOSiR Bieruń-3x, UKS Centrum Pszcz-5x,

SP 3 Jastrzębie-3x, Gumisie Pysk-2x, BKS B-B-3x, Victoria Lubliniec-2x,

MKS Zorza Wodz-2x, SRS Orlik RŚl-3x, UKS MOSM Bytom-2x, UKS Sokół Kce-10x,

UKS"Karb"przy MDK-1x, Częstochowianka-1x, UKS Dąbrowiak-1x, Silesia Volley MSKMOSiR M-5x,

Sprint Kce-4x, UKS Gwiazda TG-2x, SP 3 MUKS Sari Żory-7x, UKS Tytan Ostrowy-3x,

UKS"1"Rybnik-1x, MOSM Tychy-9x, MKS"Dwójka"Zawiercie-4x,

Zgłoszenia minisiatkówka 2015.Trójki dziewcząt.

MOSM Tychy-6x, MKS"Dwójka"Zaw-1x, UKS"1"Rybnik-1x, LKPS Borowno-4x, Sikret Gce-1x,

UKS CentrumPszcz-3x, SMUKS Orzesze-1x, ULKS"Start"Kłobuck-1x, Millenium Porąbka-1x,

UKS COS Olimp Szcz-2x, VC Victoria Ciesz-2x, MOSiR Łaziska-2x, MTS AS Myszk-2x, BKS B-B-2x,

SP 6 Jastrzębie-2x, Żródełko Kce-3x, UKS Dąbrowiak-1x, BOSiR Bieruń-2x, Zorza Wodz-2x,

UKS"Trójka" Mik-4x, Gumisie Pysk-2x, SRS Orlik RŚl-1x, UKS MOSM Bytom-2x, UKS Gwiazda TG-2x,

Częstochowianka-1x, Silesia Volley MSK MOSiR M-3x, SP 3 MUKS Sari Żory-3x, UKS Tytan Ostrowy-2x,

Victoria Lubliniec-4x,

 
Turniej minisiatkówki czwórek dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez W   
wtorek, 09 grudnia 2014 15:15

II-gi turniej,  I-szego etapu  czwórek dziewcząt odbędzie się:

-grupy  A-E, 14.12.2014 (niedz) godz.16.00, hala MOSiR  Mikołów, ul.Bandurskiego 1.

-grupy  F-J,  14.12.2014(niedz)  godz.10.00, hala  ZSSportowych, Dąbrowa Górnicza, ul.Chopina 34.

 
Drugi turniej czwórek chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
wtorek, 02 grudnia 2014 13:37

II-gi  turniej  czwórek  chłopców  odbędzie  się:

13.12.2014 (sobota), godz.10.00 - Grupa  V - Gliwice, ul.Gomulki 16 A.

07.12.2014 (niedziela), godz.10.00. - Grupy I-IV - Częstochowa, LO Norwid,Jasnogórska 8.

Poprawiony: środa, 03 grudnia 2014 20:41
 
Minisiatkówka KINDER+ Sport dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Darocha   
poniedziałek, 24 listopada 2014 18:09

Pierwszy Turniej czwórek dziewcząt odbędzie się w dniu 30.11.2014 w Ośrodku Sportowym "Szopienice" ul. 11 listopada 16
godz. 08.30 - 11.15 Grupy A - E
godz. 11.30 - 14.00 Grupy F - J

Poprawiony: wtorek, 25 listopada 2014 18:48
 
Zgłoszenia do rozgrywek minisiatkówki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
środa, 19 listopada 2014 11:13

Komisja  minisiatkówki  prosi  sprawdzenie zgłoszeń                                                                                                                                                                                                                           do  rozgrywek czwórek, i  ewentualne  ponowne  zgłoszenie  drużyny - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czwórki dziewcząt:Silesia V  3x,Płomień 3x,MOSM T 7x,SMUKS 1x,Karb 1x,Dąbrow  1x,Częstoch 1x,

Beskid 1x,Orlik 2x,BKS Stal 2x,Vict.Cieszyn 1x,MKS Czech 1x,UKS”3” Mik 2x,Vict.Lubl 2x,MKS Zaw 1x,

MCKS Czel 2x,Sprint K-ce 2x,Żrodełko 1x,Centrum Pszcz 2x,KPKS Hal 1x,Gwiazda T.G 1X.

Czwórki  chłopców:do  sprawdzenia w komunikacie  I-szego  turnieju.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 30