Dzisiaj jest piątek, 30 września 2016r.
Znajdujesz sie w:     Home Minisiatkówka
Minisiatkówka


Nocny turniej dwójek siatkarskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 września 2016 19:07

dwjki siatkarskie

 

Regulamin turnieju

 

 
Rozgrywki Minisiatkówki w sezonie 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
sobota, 03 września 2016 20:14

W dziale "Do ściągnięcia" "Minisiatkówka 2017" można pobrać Przepisy i zasady gry w minisiatkówkę, aktualizację przepisów i zasad gry, projekt regulaminu rozgrywek w sezonie 2016/2017 oraz formularz zgłoszeniowy zespołów - imienna lista.

 
Turniej minisiatkówki w Gliwicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 22 czerwca 2016 17:50

gliwice mini

 
III Ogólnopolski Jesienny Turniej Minisiatkówki w poznańskiej Arenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 21 czerwca 2016 16:14

Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej zaprosza do udziału w III Ogólnopolskich Festiwalu Mini Siatkówki Dziewcząt i Chłopców. Termin zgłoszeń do turniejów zostały określone w regulaminie.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin Turnieju

Opis urnieju

 
Wolontariusze na turniej finałowy Kinder+Sport PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 13 czerwca 2016 06:24

Trwa nabór na wolontariuszy na ogólnopolski turniej finałowy Kinder + Sport, który w dniach 8-10 lipca zostanie rozegrany w Częstochowie. Swoje zgłoszenia przesyłają zainteresowane osoby z całej Polski: z Łodzi, Raciborza, Tomaszowa Mazowieckiego, a nawet ze Szczecina.

W dniach 8-10 lipca w Częstochowie zostanie rozegrany ogólnopolski turniej finałowy Kinder+Sport. W pięciu halach będą walczyć najlepsze siatkarskie dwójki, trójki i czwórki wyłonione z wojewódzkich eliminacji.

Tak duży turniej nie może odbyć się bez pomocy wolontariuszy. Organizatorzy Kinder+Sport Częstochowa 2016 przyjmowanie zgłoszeń na wolontariat rozpoczęli na początku czerwca. Wnioski spływają z całej Polski, choć najwięcej chętnych jest z Częstochowy. Pod Jasną Górę chce wybrać się wolontariuszka nawet ze Szczecina.

Głównym zadaniem wolontariuszy będzie pomoc sędziom lub inne proste zadania do wykonania przy siatkarskim turnieju. Wszyscy chętni, którzy chcą być wolontariuszami podczas Kinder+Sport w Częstochowie powinni przesłać swoje zgłoszenie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wolontariusze będą mogli śledzić zmagania tuż przy głównych bohaterach imprez, a także poszerzyć swoje CV. Zaświadczenie za udział w wolontariacie to dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich.

Wolontariuszem mogą być osoby z 2 i 3 klas gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych, studenci oraz osoby dorosłe. Organizatorzy szczególnie liczą na siatkarki i siatkarzy z klubów młodzieżowych.

W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, wiek, miasto, numer telefonu, adres e-mail, rozmiar koszulki oraz w kilku zdaniach napisać o swojej przygodzie z siatkówką czy też udziale w innych wolontariatach.

Zgłoszenia należy przesyłać do 20 czerwca 2016 roku do godz. 12 na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 44