Dzisiaj jest piątek, 19 grudnia 2014r.
Znajdujesz sie w:     Home Minisiatkówka
Minisiatkówka


Turniej minisiatkówki czwórek dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez W   
wtorek, 09 grudnia 2014 15:15

II-gi turniej,  I-szego etapu  czwórek dziewcząt odbędzie się:

-grupy  A-E, 14.12.2014 (niedz) godz.16.00, hala MOSiR  Mikołów, ul.Bandurskiego 1.

-grupy  F-J,  14.12.2014(niedz)  godz.10.00, hala  ZSSportowych, Dąbrowa Górnicza, ul.Chopina 34.

 
Drugi turniej czwórek chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
wtorek, 02 grudnia 2014 13:37

II-gi  turniej  czwórek  chłopców  odbędzie  się:

13.12.2014 (sobota), godz.10.00 - Grupa  V - Gliwice, ul.Gomulki 16 A.

07.12.2014 (niedziela), godz.10.00. - Grupy I-IV - Częstochowa, LO Norwid,Jasnogórska 8.

Poprawiony: środa, 03 grudnia 2014 20:41
 
Minisiatkówka KINDER+ Sport dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Darocha   
poniedziałek, 24 listopada 2014 18:09

Pierwszy Turniej czwórek dziewcząt odbędzie się w dniu 30.11.2014 w Ośrodku Sportowym "Szopienice" ul. 11 listopada 16
godz. 08.30 - 11.15 Grupy A - E
godz. 11.30 - 14.00 Grupy F - J

Poprawiony: wtorek, 25 listopada 2014 18:48
 
Zgłoszenia do rozgrywek minisiatkówki PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
środa, 19 listopada 2014 11:13

Komisja  minisiatkówki  prosi  sprawdzenie zgłoszeń                                                                                                                                                                                                                           do  rozgrywek czwórek, i  ewentualne  ponowne  zgłoszenie  drużyny - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Czwórki dziewcząt:Silesia V  3x,Płomień 3x,MOSM T 7x,SMUKS 1x,Karb 1x,Dąbrow  1x,Częstoch 1x,

Beskid 1x,Orlik 2x,BKS Stal 2x,Vict.Cieszyn 1x,MKS Czech 1x,UKS”3” Mik 2x,Vict.Lubl 2x,MKS Zaw 1x,

MCKS Czel 2x,Sprint K-ce 2x,Żrodełko 1x,Centrum Pszcz 2x,KPKS Hal 1x,Gwiazda T.G 1X.

Czwórki  chłopców:do  sprawdzenia w komunikacie  I-szego  turnieju.

 
Komunikat nr 1.Minisiatkówka.Czwórki chłopców. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
środa, 19 listopada 2014 11:12

Grupy  1,2,3,4.  23.11.2014/NIEDZ/godz.10.00.Będzin,Łagisza,ul.Jedności 38

Grupa 1.   1.MOSM  T I.     2.Norwid  II.     3.Żrodelko  K.   4.MKS  Banim  I   5. Jastrzębie

Grupa 2.   1.MKS Ban II.    2.MOSM  T II.    3.Norwid  I.       4.SMUKS  Orze.

Grupa 3.   1.Jast-W  I.        2.UKS”1”Jaw II. 3.MKS Cze  II.   4.LKPS/Bor Nor

Grupa 4.   1.UKS:1”Jaw I. 2.MKS Czech I.   3.MOSM  T  III. 4.Jast-W  II.

Grupa  5.       23.11.2014/NIEDZ/godz.10.00  .GLIWICE,ul.Gomułki 16 A/boczne wejście/

Grupa  5.  1.Sikret.   2.MKSR  Pysk  II.   3.Rafako  Racib.   4.TS Volley Ryb.  5.MKSR PyskI.  

Poprawiony: piątek, 21 listopada 2014 13:20
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 28