Dzisiaj jest sobota, 13 lutego 2016r.
Znajdujesz sie w:     Home Minisiatkówka
Minisiatkówka


Rozgrywki minisiatkówki dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
czwartek, 11 lutego 2016 13:21

W dziale "Do ściągnięcia" można pobrać aktualne tabele wyników rozgrywek minisiatkówki dziewcząt i chłopców.

Kolejne turnieje dziewcząt i chłopców planowane są na dzień 4-6 marca 2016r.

 
Najbliższe turnieje minisiatkówki dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
poniedziałek, 01 lutego 2016 19:17

Najbliższe Turnieje Minisiatkówki Dziewcząt i Chłopców:

Dwójki dziewcząt:

07.02.2016 r.  Tychy ul. Borowa 123 godz. 14.00 - Grupy 1, 2, 3, 4 - II turniej I etapu.
06.02.2016 r.  Tychy ul. Niepodległości 190 godz. 12.30 - Grupy 29, 30, 31 - I turniej II etapu
07.02.2016 r.  Pyskowice ul. Strzelców Bytomskich 1 A godz. 13.00   - Grupy 32, 33, 34, 35 - I turniej II etapu
06.02.2016 r.  Krzanowice ul. Akacjowa 1 godz. 10.00 - Grupy 36, 37, 38 - I turniej II etapu
06.02.2016 r.  Siemianowice Śl. ul. Mikołaja 3 ZSS godz. 9.30 - Grupy 39, 40, 41, 42 - I turniej II etapu
05.02.2016 r.  Poręba ul. Wojska Polskiego 4 godz. 16.30 - Grupy 43, 44, 45 - II turniej II etapu

Trójki dziewcząt:

07.02.2016 r.  Bieruń ul. Warszawska 294 godz. 10.00 - Grupy 23, 24, 25 - I turniej II etapu
07.02.2016 r.  Rybarzowice ul. Beskidzka 242 godz. 11.00 - Grupy 6, 7, 8 - II turniej I etapu
06.02.2016 r.  Gliwice ul. Warszawska 35 godz. 13.00 - Grupy 28, 29, 30, 31 - I turniej II etapu
05.02.2016 r.  Siemianowice Ślaskie ZSS ul. Mikołaja 3 godz. 16.00 - Grupy 32, 33, 34, 35 - I turniej II etapu
07.02.2016 r.  Czeladź ul. Sportowa 2 Hala MOSiR godz. 10.00 - Grupy 36, 37, 38 - I turniej II etapu.

Czwórki dziewcząt:

07.02.2016 r.  Tychy ul. Borowa 123 godz. 10.00 - Grupy 26, 27 - I turniej III etapu
07.02.2016 r.  Będzin ul. Stalickiego 1 godz. 10.00 - Grupy 30, 31 - I turniej III etapu.

Chłopcy:

Dwójki Chłopców:

07.02.2016 r.  Jaworzno  ul. Grunwaldzka 80 godz. 12.00 - Grupy 14, 15, 16, 17, 18 -  II Turniej II etapu
05.02.2016 r.  Gliwice ul. Gomułki 16 A  godz. 16.00 - Grupy 19, 20, 21, 22, 23, 24 - I turniej II etapu

Trójki Chłopców:

06.02.2016 r.  Tychy ul. Piłsudskiego 10 godz. 09.30 - Grupy 9, 10, 11, 12 - II turniej II etapu
07.02.2016 r.  Jaworzno ul. Grunwaldzka 80 godz. 09.30 - Grupy 13, 14, 15 - II turniej II etapu.

 

W dziale "Do ściągnięcia" można pobrać aktualne tabele rozgrywek minisiatkówki dziewcząt i chłopców

Poprawiony: środa, 03 lutego 2016 10:28
 
Aktualne tabele rozgrywek minisatkówki dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
poniedziałek, 01 lutego 2016 18:48

W dziale "Do ściągnięcia" można pobrać aktualne tabele wyników rozgrywek minisiatkówki dziewcząt i chłopców.

 
Aktualne tabele rozgrywek minisiatkówki dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 27 stycznia 2016 23:16

W dziale "Do ściągnięcia" można pobrać aktualne tabele wyników rozgrywek minisiatkówki dziewcząt i chłopców.

 
Najbliższe turnieje minisiatkówki dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
wtorek, 26 stycznia 2016 07:00

Dwójki dziewcząt.

Gr.5-8, 2-gi turniej I-go etapu, 31.01.2016 /niedz/ godz.10.00 Tychy,ZSS,ul.Niepodległości 190.

Gr.9-12, 2-gi turniej I-go etapu, 31.01.2016 /niedz/ godz. 13.00 Pyskowice ul. Strzelców Bytomskich 1,hala im.Wagnera.

Gr.13-16, 2-gi turniej I-go etapu, 30.01.2016 /sob/ godz.10.00 Krzanowice,ul.Akacjowa.

Gr.43-45, 1-szy turniej  II-go etapu, 30.01.2016 /sob/ godz.11.00 Kłobuck,ul.Boh.Bitwy pod Mokrą.

Trójki  dziewcząt:

Gr.1-5, 2-gi turniej I-go etapu, 30.01.2016 /sob/godz.10.00. Bieruń,ul.Warszawska 294.

Dwójki  chłopców:

Gr.13, 2-gi turniej I-go etapu, 31.01.2016 /niedz/godz.10.00. Mikołów,hala MOSiR,Bandurskiego 1.

Gr.14-18, 1-szy turniej II-go etapu, 30.01.2016 /sob/ godz.12.00.Będzin-Łagisza,ul.Jedności 38.

Trójki  chłopców:

Gr.9-12, 1-szy turniej II-go etapu, 30.01.2016 /sob/ godz.9.30. Tychy,ZS,ul.Piłsudskiego 10/obok REAL/.

Gr.13-15, 1-szy turniej II-go etapu, 30.01.2016 /sob/ godz.9.30. Bedzin-Łagisza,ul.Jedności 38.

Czwórki  chłopców:

Gr.7-8, 2-gi turniej II-go etapu, 30.01.2016 /sob/ godz.10.00. Częstochowa,LO Norwid,Jasnogórska 8.

Gr.9-11, 1-szy turniej II-go etapu, 31.01.2016 /niedz/ godz.16.00. Mikołów,hala MOSiR,Bandurskiego 1.

Poprawiony: wtorek, 26 stycznia 2016 12:31
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 40