Dzisiaj jest sobota, 30 kwietnia 2016r.
Znajdujesz sie w:     Home
Nabór w Jastrzęniu-Zdroju PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 kwietnia 2016 14:13

plakat a3 zsms 03 2016

Poprawiony: poniedziałek, 18 kwietnia 2016 14:14
 
Nabór do XI LO w Gliwicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 18 kwietnia 2016 14:10

XI Liceum Ogólnokształcące Sportowe w Gliwicach ogłasza nabór dziewcząt i chłopców z rocznika 2000 do klasy pierwszej w dyscyplinie PIŁKA SIATKOWA.
Klasa powstaje po patronatem klubu SIKRET GLIWICE.

W przypadku zakwalifikowania kandydatek i kandydatów na podstawie wyników testów i wyników nauczania oraz podjęcia nauki w XI LOS, będą mieli oni zapewnione bezpłatnie:
- naukę w prestiżowej szkole - 26 miejsce w Polsce w rankingu Wprost i Rzeczpospolitej
- zajęcia treningowe z trenerami klubowymi,
- korzystanie z obiektów sportowych: hala sportowa z 3 boiskami treningowymi, siłownia, sala fitness, sala sportowa 20m x 12m,
- korzystanie ze specjalistycznego sprzętu szkoleniowego.

Dodatkowo płatnie:
- zakwaterowanie z całodziennym wyżywieniem w internacie ZSTI,
- udział w zgrupowaniach sportowych.

Więcej…
 
Aktualne tabele wyników minisiatkówk dziewcząt i chłopców. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Darocha   
niedziela, 17 kwietnia 2016 19:25

W dziale "Do ściągnięcia" można pobrać aktualne tabele wyników minisiatkówki dwójek dziewcząt IV etapu i trójek chłopców IV etapu.

 
Wicemistrzostwo Polski Juniorów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 17 kwietnia 2016 14:57

Juniorzy Jastrzębskiego Węgla WICEMISTRZAMI POLSKI w sezonie 2015/2016 - wielkie gratulację dla zawodników i trenerów.

 
Aktualne tabele wyników minisiatkówk dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Darocha   
piątek, 15 kwietnia 2016 13:40

W dziale "Do ściągnięcia" można pobrać aktualne tabele wyników rozgrywek minisiatkówki czwórek dziewcząt III etapu oraz czwórek dziewcząt IV etapu, które są jednocześnie podziałem na grupy.

 
Otwarty trening w Łaziskach Górnych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 14 kwietnia 2016 13:33

Klub Sportowy „POLONIA" Łaziska Górne, poszukuje zawodniczek na sezon 2016/2017.
do gry w 2 lidze kobiet.

Wszystkie chętne zapraszamy na treningi otwarte:

· 22 kwietnia (piątek) godz. 1800

· 27 kwietnia (środa) godz. 1830

· 29 kwietnia (piątek) godz. 1800

Treningi odbędą się w Hali Sportowej MOSiR Łaziska Górne, ul. Ogrodowa 50 w Łaziskach Górnych.

Zainteresowane zawodniczki prosimy o kontakt mailowy z trenerem:
Sławomir Rubin: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Aktualne tabele wyników minisiatkówk dziewcząt i chłopców. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Darocha   
środa, 13 kwietnia 2016 19:42

W dziale "Do ściągnięcia"można pobrać aktualne tabele wyników minisiatkówki dwójek chłopców III i IV etapu, trójek dziewcząt III etapu i trójek dziewcząt IV etapu, które są jednocześnie podziałem na grupy.

 
Drugie konsultacje na OOM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zbigniew Błaszczak   
środa, 13 kwietnia 2016 19:27

Wydział szkoleniowy ŚZPS powołuje na II konsultację szkoleniową Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2016 następujące zawodniczki :


1 Stalmach Natalia - MCKiS Jaworzno
2 KĘPCZYŃSKA MARCELINA - MKS Zorza Wodzisław Śląski
3 DOPIERALSKA PAULINA - MKS Zorza Wodzisław Śląski
4 CIESIELSKA NATALIA - Zródełko Katowice
5 ŚLIWKA OLIWA - BKS Aluprof Bielsko-Biała
6 Papszun PATRYCJA - MKS Zorza Wodzisław Slaski
7 HANUSIK MARIA - MOSM Tychy
8 CHWAŁEK MAJA - MOSM Tychy
9 NALEWAJKA WERONIKA - Olimpia Katowice
10 WITKOWSKA PAULINA - MKS Dąbrowa Górnicza
11 TYDA WIKTORIA - MKS Dąbrowa Górnicza
12 MOTŁOCH EMILIA - MKS Dąbrowa Górnicza
13 CZERWIŃSKA AGNIESZKA - MKS Dąbrowa Górnicza
14 RELIGA MAJA - MOSM TYCHY

Konsultacja odbędzie się w dniach od 15-04.2016 do 17-.04.-2016 w Ośrodku Wypoczynkowym „LAS" w Istebnej.
Przyjazd na konsultacje dnia 15-.04-2016 tj. piatek do godziny 13.00. Pierwszy trening odbędzie się o godzinie 15.00.
Koszt całkowity pobytu na konsultacji, który ponosi zawodniczka, wynosi 30 zł
PROSZĘ O ZABRANIE SPRZĘTU TRENINGOWEGO, WAŻNEJ KSIĄŻECZKI ZDROWIA SPORTOWCA
Prosimy o potwierdzenie udziału w konsultacji sms do dnia 14-04-.2016

Trener Borzęcki Ireneusz tel. 604 645 457

 

Poprawiony: środa, 13 kwietnia 2016 19:32
 
Aktualne tabele wyników minisiatkówk dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Henryk Darocha   
środa, 13 kwietnia 2016 14:32

W dziale "Do ściągnięcia" można pobrać aktualne tabele wyników rozgrywek minisiatkówki dwójek dziewcząt III etapu oraz tabele wyników rozgrywek minisiatkówki dwójek dziewcząt IV etapu, które są jednocześnie podziałem na grupy.

 
Najbliższe turnieje minisiatkówki dziewcząt i chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
wtorek, 12 kwietnia 2016 19:45

Dwójki dziewcząt: 

17.04.2016 Tychy ZSS ul. Niepodległości 190 godz. 14.00 Grupy 59, 60, 61 - I turniej IV etapu

17.04.2016 Mikołów MOSiR ul. Bandurskiego  1 godz. 14.00 Grupy 62, 63, 64 - I turniej IV etapu.

 

Trójki dziewcząt: 

17.04.2016 Mikołów MOSiR ul. Bandurskiego  1 godz. 9.30 Grupy 50, 51, 52 - I turniej IV etapu.

 

Dwójki chłopców: 

17.04.2016 Będzin Łagisza ul. Jedności 38 godz. 13.00 Grupy 33, 34, 35, 36 - I turniej IV etapu.

 

Trójki chłopców: 

17.04.2016 Będzin Łagisza ul. Jedności 38 godz. 09.30 Grupy 21, 22, 23, 24 - I turniej IV etapu.

Poprawiony: środa, 13 kwietnia 2016 11:52
 
Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 kwietnia 2016 23:03

Oto pełna lista kandydatów do Zarządu, Komisji Rewizyjnej oraz delegatów na Walne Zebranie PZPS:

 

Do Zarządu ŚZPS otrzymało nominacje pierwsze 16 osób z poniższej listy:

ilość głosów
1 Nowosielski Krzysztof 111
2 Zając Elżbieta 111
3 Skowroński Grzegorz 109
4 Maroszek Wojciech 108
5 Pawlak Sławomir 106
6 Krupski Marek 105
7 Gorol Adam 104
8 Staniewski Jacek 102
9 Grządziel Grzegorz 101
10 Michalak Sebastian 98
11 Przybysz Marek 94
12 Woźniak Krzysztof 90
13 Cieślik Wiesław 88
14 Stolarski Piotr 87
15 Bortliczek Ryszard 85
16 Pałka Krzysztof 83
17 Gębarski Wacław 66
18 Bućko Wojciech 56
19 Pyć Andrzej 44
20 Kisiel Marek jr 36

Do Komsji Rewizyjnej ŚZPS otrzymało nominacje 5 osób (tylko 5 osób zostało zgłoszonych do Komisji Rewizyjnej)

1 Binkiewicz Stanisław
2 Piątkowska Grażyna
3 Biskup Andrzej
4 Hartel Roman
5 Wachowiak Krzysztof

 

Jako delegatów na Walne Zebranie PZPS nominowano 9 osób z poniższej listy:

ilość głosów
1 Weiner Marcin 104
2 Maroszek Wojciech 84
3 Gorol Adam 73
4 Michalak Sebastian 72
5 Pośpiech Rafał 69
6 Krupski Marek 68
7 Łyczko Dariusz 56
8 Krebok Wiktor 50
9 Luks Dariusz 48
10 Grochowski Witold 45
11 Wachowiak Krzysztof 43
12 Pakosz Konrad 36
13 Bućko Wojciech 32
14 Czapla Krzysztof 32
15 Bortliczek Ryszard 28

 

 

Poprawiony: wtorek, 12 kwietnia 2016 15:11
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 114