Dzisiaj jest środa, 22 lutego 2017r.
Znajdujesz sie w:     Home
Mistrzostwa Śląska Juniorek w sezonie 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 05 lutego 2017 19:58

Mistrzem Śląska juniorek w sezonie 2016/2017 został zespół

Tauron MKS I Dąbrowa Górnicza

drugie miejsce zdobył zespół Tauron MKS II Dąbrowa Górnicza, trzecie BKS Stal Bielsko Biała, a czwarte TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec.

 
Transmisja meczu Finału Mistrzostw Śląska Juniorek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 05 lutego 2017 16:39

Mecz finałowy Mistrzostw Śląska Juniorek można oglądać na żywo klikając w poniższy link

 

https://www.facebook.com/marcin.weiner.12/videos/1845108799079723/

 
Mistrzostwa Śląska Juniorów w sezonie 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 05 lutego 2017 15:54

Mistrzem Ślaska juniorów w sezonie 2016/2017 został zespół

Jastrzębski Węgiel

Drugie miejsce zdobył zespół AZS 2020 IV LO Częstochowa, trzecie miejsce Exact System Norwid Częstochowa, a czwarte miejsce TS Volley Rybnik

 
Rozgrywki IV Ligi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
niedziela, 05 lutego 2017 00:00

logoSS

Do rozgrywek IV ligi zgłosiły się poniższe drużyny:

KOBIETY:

1. KSG Bestwina

2. UKS GIMNAZJUM BLACHOWNIA

3. JKS SMS JASTRZĘBIE

4. LKPS Borowno

5. MTS AS Myszków

6. SMUKS Orzesze

7. LKS Polonia Poraj

8. UKS Centrum Pszczyna

9. GLKS Wilkowice

10. MUKS Sari Żory

11. MKS Czechowice-Dziedzice

 

 

MĘŻCZYŹNI:

1. BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

2. TSK Zagroda Buczkowice

3. MKS Winner Czechowice-Dziedzice

4. KS J.A.J.O.

5. TKKF "Czarni" Katowice

6. SMUKS Orzesze

7. MKSR Pyskowice 

8. Klub Sportowy Rudziniec

9. GLKS Wilkowice

10. Stowarzyszenie Volleyball MOSiR Zabrze

 11. MKS Będzin II

 

Drużyny oznaczone czerwonym kolorem proszę o zgłoszenie poprzez poniższy link:

http://www.szps.pl/zgloszenia/index.php?opt=1

Poprawiony: niedziela, 05 lutego 2017 22:48
 
Najbliższe turnieje minisiatkówki dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
sobota, 04 lutego 2017 22:53

Czwórki dziewcząt:
Grupy: 1-4, 1szy turniej I etapu. 12.02.2017/niedz/godz.9.00.Tychy,ul.Borowa 123.
Grupy:5-8,1szy turniej Ietapu. 19.02.2017/niedz /godz.9.00.Mikołów,ul.Bandurskiego 1.
Grupy:9-12,1szy turn ,Ietapu. 12.02.2017/niedz/godz.12.00. Pyskowice,hala H.Wagnera
Grupy:13-16,1szy turn, I etapu. 19.02.2017/niedz/godz.13.00.Gliwice,Gomułki 16A

Trójki dziewcząt:
Grupy:1-4,1szy turn, Ietapu. 11.02.2017/sob/godz.10.00. Czaniec,SP,ul. Karola Wojtyły 32.
Grupy:5-8,2gi turn, Ietapu. 11.02.2017/sob/godz.15.30. Będzin,ul.Stalickiego 1,SP 4.
Grupy :9-12, 2gi turn, I etapu. 12.02.2017/niedz/godz.14.00.Tarn.Góry"Park Wodny",Obwodnica8
Grupy:13-16,1szy turn, Ietapu. 12.02.2017/niedz/godz.10.00. Dąbrowa G. - Gołonóg, ul Morcinka 4 MZS nr 3

Dwójki dziewcząt:
Grupy:31-36,1szy turniej Ietapu. 12.02.2017/godz.10.00. Łaziska Górne,SP,Dworcowa 4.
Grupy:37-39,1szy turniej Ietapu. 19.02.2017/niedz/godz.12.00.Mikołów,Bandurskiego 1.
Grupy:40-42,1szy turn, Ietapu. 12.02.2017/niedz/godz.10.00.Wodzisław,ul.Mieszka 10.
Grupy:43-48,1szy turn, Ietapu. 19.02.2017/niedz/godz.10.00. Siewierz,SP,ul.Piaskowa 1.
Grupy:49-52, 1szy turn, Ietapu. 18.02.2017/sob/godz.10.00.Dąbrowa G. - Gołonóg, ul Morcinka 4 MZS nr 3

Grupa:40-42,2gi turniej I etapu,19.02.2017/niedz/godz.9.30. Jastrzębie-Z ,ul.Piastów 15,ZSMS.

Poprawiony: wtorek, 14 lutego 2017 11:01
 
Turnieje półfinałowe kadetek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
sobota, 04 lutego 2017 16:13

TURNIEJE PÓŁFINAŁOWE KADETEK

 

Grupa 13 - Gospodarz: MKS-MOS PŁOMIEŃ Sosnowiec, ul. Piłsudskiego 114

mecz nr 1: MKS-MOS Płomień Sosnowiec - BKS Stal Bielsko-Biała

piątek 10.02.2017 godz. 16:00

mecz nr 2: Sokół 43 AZS AWF Katowice - MKS Dwójka Zawiercie                                    

piątek 10.02.2017 45minut po zakończeniu meczu nr 1

 

mecz nr 3: MKS-MOS Płomień Sosnowiec - MKS Dwójka Zawiercie  

sobota 11.02.2017 godz. 10:00

mecz nr 4: BKS Stal Bielsko-Biała - Sokół 43 AZS AWF Katowice

sobota 11.02.2017 45minut po zakończeniu meczu nr 3

 

mecz nr 5: Sokół 43 AZS AWF Katowice - MKS-MOS Płomień Sosnowiec

niedziela 12.02.2017 godz. 10:00

mecz nr 6: MKS Dwójka Zawiercie - BKS Stal Bielsko-Biała

niedziela 12.02.2017 45minut po zakończeniu meczu nr 5

 

Grupa 14 - Gospodarz: MKS "ZORZA" Wodzisław Śląski, ul. Jastrzębska 136

mecz nr 1: MKS "ZORZA" Wodzisław Śląski - UKS Źródełko Katowice

piątek 10.02.2017 godz. 16:00

mecz nr 2: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - SPS AZS Politechnika Częstochowska

piątek 10.02.2017 45minut po zakończeniu meczu nr 1

 

 

mecz nr 3: MKS "ZORZA" Wodzisław Śląski - SPS AZS Politechnika Częstochowska

sobota 11.02.2017 godz. 16:00

mecz nr 4: UKS Źródełko Katowice - Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 

sobota 11.02.2017 45minut po zakończeniu meczu nr 3

 

 

mecz nr 5: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza -  MKS "ZORZA" Wodzisław Śląski 

niedziela 12.02.2017 godz. 10:00

 

mecz nr 6: SPS AZS Politechnika Częstochowska - UKS Źródełko Katowice

niedziela 12.02.2017 45minut po zakończeniu meczu nr 5

 

 

 

Poprawiony: sobota, 04 lutego 2017 16:45
 
Najbliższe turnieje minisiatkówki chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
piątek, 03 lutego 2017 09:08

Czwórki chłopców

gr.9-11,1szy turniej etapu I. 12.02.2017,godz.9.00 Będzin-Łagisza,ul.Jedności 38, ZS nr 4.

gr.12-14,1szy turniej etapu I. 19.02.2017,godz.9.30. Gliwice,ul.Gomułki 16A .

 

Trójki chłopców

gr.10-13,1szy turniej etapu I. 12.02.2017,godz.11.30. Będzin-Łagisza,ul.Jedności 38,ZS nr 4.

 

Dwójki chłopców

gr.1-5,2gi turniej etapu miejskiego. 12.02.2017,godz.14.00. Będzin-Łagisza,ul.Jedności 38,ZS nr 4.

Poprawiony: sobota, 04 lutego 2017 15:43
 
Najbliższe turnieje minisiatkówki dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
wtorek, 31 stycznia 2017 07:59

Dwójki dziewcząt:

04.01.2017 Zawiercie ul. Moniuszki 10 godz. 11.00 Grupy 18 - 21 - II turniej etapu miejskiego

Poprawiony: czwartek, 02 lutego 2017 13:31
 
Najbliższe turnieje minisiatkówki chłopców PDF Drukuj Email
Wpisany przez Wiesław Cieślik   
niedziela, 29 stycznia 2017 19:59

Wydział Minisiatkówki informuje,że w najbliższy weekend, 3-4-5.02.2017 odbędzie się TYLKO jeden turniej:

Trójki chłopców, gr.14-17,Iszy turniej, Igo etapu. 03.02.2017/pt/ godz.16.00. Radlin,Hala MOSiR,ul.Korfantego 17.

Kolejne turnieje w dn 12.02.2017 i 19.02.2017,po odpowiednio wcześniejszej informacji na stronie ŚZPS.

 
TURNIEJE FINAŁOWE JUNIOREK i JUNIORÓW PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Skowroński   
czwartek, 19 stycznia 2017 11:28

 

logo SS

 

Wydział Rozgrywek informuje, iż gospodarzami turniejów finałowych rozgrywek ŚZPS zostali:

Turniej Finałowy Juniorek (3-5.02.2017r.) - MKS Dąbrowa Górnicza

Turniej Finałowy Juniorów (3-5.02.2017r.) - TS Volley Rybnik

 

 

Grzegorz Skowroński

Przewodniczący Wydziału Rozgrywek ŚZPS

Poprawiony: czwartek, 19 stycznia 2017 12:01
 
Komunikaty rozgrywek PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 17 stycznia 2017 21:27

W dziale "Do ściągnięcia" można pobrać komunikaty II etapu III ligi mężczyzn, turniejów półfinałowych kadetów oraz turniejów 1/4 finału kadetek.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 130